We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Succesvolle Science Fair voor klas 3

In de een-na-laatste lesweek vond voor onze derdeklassers de Science Fair plaats ter afronding van dit schooljaar.

De leerlingen hebben posters gemaakt, experimenten verzonnen en zijn bezig geweest met het thema Mens & Milieu. De fair was een groot succes met fraaie presentaties!