Contact

U kunt ons bereiken via het algemene telefoonnummer van de school, 010-4190077, en via onderstaande e-mailadressen. De e-mailadressen van onze andere medewerkers zijn te vinden via het portaal.


Studiecoördinatoren

Dhr. D. van der Stel, studiecoördinator klas 1: d.van.der.stel@calvijn.nl

Dhr. C.B. Eijsberg, studiecoördinator klas 2-3: c.b.eijsberg@calvijn.nl

Mw. E. Meijer, studiecoördinator klas 4-5-6: e.meijer@calvijn.nl


Verzuimcoördinator en administratief medewerker

Mw. A.M. van der Kellen: a.m.van.der.kellen@calvijn.nl

Om door te geven dat uw zoon of dochter absent is, kunt u bellen naar 010-4190077 of mailen naar

absentiezuidergymnasium@calvijn.nl


Vestigingsdirectie

Mw. drs. L. Waals, directeur: l.waals@calvijn.nl

Dhr. drs. C.K. van den Berg, onderwijsteamleider: c.k.van.den.berg@calvijn.nl

Kom je langs?

Zuider Gymnasium

  • Grift 30
  • 3075 SB Rotterdam
  • Postbus 91014
  • 3007 MA Rotterdam

Onze school is met openbaar vervoer te bereiken: Met tram 25, Halte Groene Hilledijk. Met bus 70, Halte Groene Hilledijk.

Routebeschrijving