We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Contact

U kunt ons bereiken via het algemene telefoonnummer van de school, 010-4190077, en via onderstaande e-mailadressen. De e-mailadressen van onze andere medewerkers zijn te vinden via het portaal.


Vestigingsdirectie

Mw. drs. L. Waals, rector: l.waals@calvijn.nl

Dhr. drs. C.K. van den Berg, conrector: c.k.van.den.berg@calvijn.nl

Mw. E. Meijer, conrector klas 3-4: e.meijer@calvijn.nl

Dhr. W. Rampersad, conrector klas 5-6: w.rampersad@calvijn.nl

Dhr. D. van der Stel, conrector klas 1-2: d.van.der.stel@calvijn.nl


Leerjaarcoördinatoren

Dhr. C.B. Eijsberg, leerjaarcoördinator klas 1-3: c.b.eijsberg@calvijn.nl

Dhr. R. Wolters, leerjaarcoördinator klas 4-6: r.wolters@calvijn.nl


Verzuimcoördinator en administratief medewerker

Mw. A.M. van der Kellen: a.m.van.der.kellen@calvijn.nl

Om door te geven dat uw zoon of dochter absent is, kunt u bellen naar 010-4190077 of mailen naar absentiezuidergymnasium@calvijn.nl


CL.jpg


Kom je langs?

Zuider Gymnasium

  • Grift 30
  • 3075 SB Rotterdam
  • Postbus 91014
  • 3007 MA Rotterdam

Onze school is goed met het openbaar vervoer te bereiken, namelijk met tram 25 en bus 76, die allebei stoppen bij de halte Groene Hilledijk.

Routebeschrijving