We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Poster open dag en open lesmomenten

De school echt leren kennen doe je door binnen te kijken. Dat kan op onze open dag, maar ook door een middag of avond lessen te volgen bij ons op school.

Om iedereen hierover te informeren is er een leuke poster gemaakt met daarop alle mogelijkheden, data en tijden. 

Nieuw is dat we volgend schooljaar ook met een aparte brugklas voor atheneumleerlingen zullen beginnen. Verwacht je dus een vwo-advies, maar weet je nog niet of het atheneum of het gymnasium beter bij jou past? Dan zijn onze open dag en onze open lesmomenten de perfecte manier om dit uit te zoeken!

Nog meer informatie over een bezoek aan het Zuider Gymnasium is hier te vinden. 

Poster-open-dag-en-lesmomenten.jpg#asset:8742