We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

www.komnaarhetzuider.nl is online!

Door corona ontvangen we geen bezoekers in de school. Daarom hebben we speciaal voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders een website gemaakt met informatie over onze digitale voorlichtingsmomenten. Ook onze open dag speelt zich vrijdag via deze site af!

De site www.komnaarhetzuider.nl bevat daarnaast nog meer informatie voor aanstaande leerlingen, bv. over de inschrijving. Ook is er op de site veel leuk beeldmateriaal te zien.

Knipsel.PNG#asset:10648