We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Waarom jij naar het Zuider Gymnasium moet!

Net als veel andere scholen hebben ook wij even overwogen een extern bedrijf in te huren om een filmpje over de school te maken. Maar waarom zou je buitenstaanders vragen als je hiervoor zelf de leerlingen in huis hebt?!

Onze vijfdeklassers Dean en Oscar hebben diverse medeleerlingen geïnterviewd om duidelijk te maken ‘Waarom jij naar het Zuider Gymnasium moet’. Zie hier het filmpje door én voor leerlingen, 100% authentiek Zuider Gymnasium!