We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Tekenen met perspectief

Onze tweede klassen hebben zich de afgelopen periode verdiept in perspectief tekenen. En dan perspectief met zowel 1, 2 als 3 verdwijnpunten! 

En dat is inderdaad behoorlijk lastig, maar toch kreeg hun docent meneer Wolters een brede glimlach op zijn gezicht van diverse ingeleverde werkstukken, waarbij niet alleen goed is gelet op de perspectiefregels, maar ook is gezocht naar een eigen artistieke inbreng.