We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Op 12 september bestaat het Zuider Gymnasium vijf jaar!

De tijd vliegt voorbij, want aanstaande zondag bestaat onze school alweer vijf jaar en dat gaan we op 11 oktober graag vieren met al onze leerlingen en medewerkers! 

ZG-5-jaar.jpg#asset:11031