We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Kom naar ons Pregymnasium!

De inschrijving voor ons Pregymnasium van komend schooljaar loopt op volle toeren! Het programma is af en bevat weer allerlei leuke workshops en lessen, zoals Formule 1 en filosofie. De leerlingen gaan zelfs een zweefvliegtuig bouwen!

Dit jaar hebben de leerlingen van de Zuider gymnasiumbasisschool bij het Pregymnasium een songtekst geschreven, ingezongen en een videoclip gemaakt in samenwerking met de stichting Levels. Hieronder het eindresultaat!

Meer informatie lezen of aanmelden voor ons Pregymnasium? Kijk dan hier.