We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Volledige heropening vanaf 7 juni

Aanstaande maandag gaan we weer volledig open voor al onze leerlingen, een belangrijk moment waar we echt naar uitkijken! 

In dit filmpje leggen we de belangrijkste dingen (nog een keertje) uit in aanvulling op de informatiemail die naar onze leerlingen en hun ouders is verstuurd.