We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Nieuwe foto's verbouwing Poortgebouw

De werkzaamheden in ons nieuwe gebouw vorderen gestaag: er worden nu o.a. lokalen gemaakt en overal voorzetramen geplaatst. Ook wordt hard verder gewerkt aan de nieuwe gymzaal. 

De foto's laten zien hoe het gebouw nu echt steeds meer een school begint te worden!