We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Crime scene investigation in de klas!

De vierdeklassers met NLT (natuur, leven en technologie) in hun pakket hadden vorige week een practicum over forensisch onderzoek.

De leerlingen bekeken bij dit practicum o.a. met welk soort poeder het beste een vingerafdruk kan worden onderzocht en kwamen tot interessante inzichten!