We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Voortgang werkzaamheden Zuiderziekenhuis

Ondanks alle ontwikkelingen rondom het coronavirus liggen de werkzaamheden aan ons nieuwe gebouw nog steeds netjes op schema. Momenteel is men hard bezig met de binnenkant.

Het Zuiderziekenhuis is een monument en dus mogen bij de verbouwing bepaalde elementen niet worden verwijderd. Op de foto een tekening van de aula met daarop de elementen die zullen blijven behouden.

Aula-1.jpg#asset:9746