We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Succesvolle eerste open lesmiddag

Het was begin november lekker druk bij onze eerste open lesmiddag, wat fijn om te merken dat er zoveel interesse in het Zuider Gymnasium is! Deze open lesmiddag gemist? Geen probleem, want er komen er nog meer! Kijk hier voor meer informatie.

De lesmiddag was gelijk een mooi moment om onze gloednieuwe folder te delen met de bezoekers.