We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

'Ons' inspectierapport is gepubliceerd!

In september zijn we succesvol bezocht door de Onderwijsinspectie en nu is ook het volledige inspectierapport gepubliceerd. Het Zuider Gymnasium is op alle onderdelen met een voldoende beoordeeld en voldoet daarmee aan alle wettelijke eisen voor de onderwijskwaliteit. Met dit oordeel spreekt de Inspectie het vertrouwen uit in onze school en daar zijn we natuurlijk heel trots op!

Het volledige rapport is hier te vinden.

127100685_1774498279370593_2610732584258616046_n.jpg#asset:10531