We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

'Mijn schooltijd in Tuindorp Vreewijk'

In De Vreewijker, een krant met berichten uit de wijk, staat een leuk artikel van onze oud-leerling Isa. Ze vertelt over haar schooltijd in Vreewijk en haalt mooie herinneringen op aan de tijd op basisschool De Mare en het Zuider Gymnasium. Intussen is echter de tijd aangebroken voor onderwijs buiten de wijk, want Isa studeert nu in Leiden.

Isa.jpg#asset:10252