We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Het Zuider Gymnasium op tv!

Vorige week is onze conrector Chris van den Berg geïnterviewd door Open Rotterdam voor een reportage over monumenten in Rotterdam-Zuid, waaronder ons aanstaande schoolgebouw, het Poortgebouw van het voormalige Zuiderziekenhuis.

De reportage is te zien via https://www.openrotterdam.nl/monumenten-op-zuid-het-barst-er-van-de-monumentale-schoolgebouwen/content/item?1164784, ‘wij’ zijn erin te zien vanaf 5:26.

WhatsApp-Image-2020-08-31-at-16.52.38.jpeg#asset:10039