We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Complimenten van de Onderwijsinspectie!

Op 18 september is het Zuider Gymnasium bezocht door de Onderwijsinspectie. De Inspectie was zeer te spreken over wat ze in onze school zagen en de grote stappen die sinds het vorige bezoek zijn gezet. O.a. door het uitgebreide stelsel van kwaliteitszorg dat leidt tot goede resultaten, ziet de Inspectie het Zuider Gymnasium als een voorbeeld voor andere scholen. We zijn uiteraard erg blij en trots door deze positieve beoordeling!

Feest.jpg#asset:10080