We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

Best practices op het Zuider Gymnasium

Na de heropening van de scholen in juni was het Zuider Gymnasium een van de weinige scholen in de regio die elke schooldag alle leerlingen op school ontving. Deze succesvolle aanpak komt als ‘best practice’ aan de orde in CVOpen, het tijdschrift van CVO, het bestuur waaronder het Zuider Gymnasium valt.

Paginas-van-CVOpen-Jaargang-21-Nr-1-1.jpg#asset:10537