We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

'Ansh Jakhari wil wereldkampioen worden, maar ook wetenschapper'

We schreven al eerder over Ansh, het schaaktalent uit onze brugklas. Vorige week stond er ook een leuk artikel over hem in het AD!

Krant-1.jpg#asset:8737

Het artikel is ook digitaal terug te lezen op: https://www.ad.nl/rotterdam/spijkenisser-ansh-jakhari-10-wil-wereldkampioen-worden-in-de-schaaksport-maar-ook-wetenschapper~af7ace6f/.